Valmieras Vasaras teātra festivāla 2022 programmā ir vairākas izrādes bērnu auditorijai. “Hamoka komūna” notiks pie Valmiermuižas alus darītavas 5.08. pl. 16.00, 19.00, 06.08. pl. 11.00, pl. 17.00, 07.08. pl. 11.00, pl. 14.00.

Vairāk informācijas un saite uz festivālu https://www.valmierasfestivals.lv/events/hamoka-komuna-klejojosa-izrade

Izrāde, ko veidojušas režisore Sabīne Alise Ozoliņa, dramaturģe Ance Muižniec, horeogrāfe Laura Gorodko stāsta par to, kā ir būt pie dabas un iet pārgājienos. Tomēr cilvēks ir diezgan bezpalīdzīgs un neaizsargāts radījums, tāpēc, lai izdzīvotu skarbajos apstākļos, viņam vajadzīgas visādas mantas. Mēs esam pieraduši vērtēt lietas kā ikdienā nepieciešamas, bet vai mums izdotos mierīgi līdzās pastāvēt, ja lietas spētu pateikt, ko patiesībā domā par mums?

“Hamoka komūnā” visi sadzīvo mierā un harmonijā, taču reizēm viss nav tik skaisti, kā izskatās sociālo tīklu bildēs. Izrāde piedāvās iespēju ieskatīties komūnas iekšējā dzīvē, uzzināt par viņu pārdzīvojumiem, romantiskajiem centieniem, nākotnes plāniem un ilgām.  Piedalās Endīne Bērziņa, Sabīne Alise Ozoliņa, Ģirts Dubults, Matīss Millers.

Izpildproducents: Jānis Znotiņš, izrādes vizuālās identitātes autors Aleksandrs Breže.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *