11. marts, plkst. 18:00
Latvijas Leļļu teātris
Mazā zāle

 

Kaštanka ir suns. A.Čehovs saka – tas ir visparastākais suns, kādu vien var iedomāties. Tam ir parasts izskats, parasts augums. Tikai acis šim sunim ir īpašas. Kaštanka dzīvo kopā ar Saimnieku līdz brīdim, kamēr noklīst. Viņa nokļūst pie jauna Saimnieka, un sākas jauna dzīve – skaista, notikumiem bagāta, varētu pat teikt – spoža. Taču sapņos viņa joprojām redz savu Saimnieku un ilgojas. Ilgojas pēc savām mājām.

Stāsts par mazo, rudspalvaino smailpurna sunīti iekļauts krievu bērnu literatūras klasikas sarakstā, taču režisoru Dmitriju Petrenko ieinteresējis krietni filosofiskāks šī darba aspekts – īsto Māju sajūtas notveršana.

Katram no mums ir Mājas. Bieži vien, tā nav vieta, kurā mēs dzīvojam, bet vieta un laiks, pēc kuriem ilgojamies. Tās var būt diezgan neizskaidrojamas un visbiežāk arī nesaprotamas jūtas citiem – kā var ilgoties pēc kaut kā tāda. Bet tikai mēs paši zinām, kāpēc gribam nokļūt tur, kur nokļūt bieži vien vairs nav iespējams. Šī būs izrāde par to, cik ļoti katrs no mums grib nokļūt Mājās.

 

Žanrs: leļļu teātris bez teksta

Režisors: Dmitrijs Petrenko

ksliniece: Liene Mackus

Komponists: Anno Mimicus

Animatore: Lizete Upīte

Vecums: 6+

Spēles vieta: Latvijas Leļļu teātris (Kr. Barona 16-18)

Informācija: www.lelluteatris.lv

BIĻETES

 

*izmantota informācija no Latvijas Leļļu teātra materiāliem.
Foto: Matīss Markovskis