Informācija atjaunota 4.martā Lejupielādēt programmu

 

DATUMS LAIKS VIETA SKATĪTĀJI IZRĀDE VALSTS REŽISORS ŽANRS Diskusijas vadītājs

09.03.

9:00
Rīgas Lietuviešu vidusskola
 5-12 Zaļa, dzīva Lietuva
Agne Sunklodaite
Vēstures stāsti
 16:00
I-DEJAS MĀJA
 4+ Koklītes ceļojums Latvija
Lilija Lipora
Edgars Lipors
Muzikāla koncertlekcija Dīvs Reiznieks
 17:30
Latvijas Leļļu teātris
Mazā zāle
 6+ 7 pasakas par Ņukucīti Latvija
Varis Klausītājs
Zīmējumu teātris Ansis Bogustovs
 19:00
Latvijas Leļļu teātris
Lielā zāle
 12+

Pirmo reizi Latvijā!

Hamlets

Igaunija
Lauris Gundars
Klaunāde Ansis Bogustovs
 19:00
Kultūras pils “Ziemeļblāzma”
 16+

Pirmo reizi Latvijā!

Drumslas

Krievija
Nadežda Aleksejeva
Poētiska drāma Karīna Lučiņina
 21:00
Latvijas Leļļu teātris
Festivāla atklāšana

10.03.

 10:00
Kongresu nama Deju zāle
 <3

Pirmo reizi Latvijā!

Krāsainās spēles

Lietuva
Birute Baneviciute
Dejas teātris mazuļiem Dīvs Reiznieks
 11:00-15:30
Zirgu Pasts
Latvijas Kultūras akadēmijas teātra māja
Studenti
Pedagogi
Profesionāļi

Simpozijs “Skatuves māksla bērniem – izklaide, izglītība, personība”

Prezentācijas: Vācija (Margo Zālīte), Krievija (Tatiana Bobrova), Latvija (Aija Tūna, Diāna Zande), Norvēģija (Lisa Nagel)

Moderatore: Aija Freimane

Diskusijas ar viesiem no Somijas, Igaunijas, Norvēģijas, Turcijas, Slovākijas, Zviedrijas, Lietuvas, ASSITEJ International

 16:00
Stabu iela 21,
izrāde pagalmā
 10+ Nāc laukā! Latvija
Kārlis Krūmiņš
Pagalma teātris
 18:00
Kultūras telpa “3 māsas”
 3-7 Šnāpuļa piedzīvojumi Latvija (Liepāja)
Pēteris Trups
Dramatisks leļļu teātris
 19:00
Babītes Kultūrizglītības centrs
 4+ “Klauni Pīps un Tūte koncertā”  Igaunija
Haide Männamäe Toomas Tross
Klaunāde Daira Kārkliņa
 20:00
Kultūras telpa “3 māsas”
Festivāla klubs

11.03.

 11:00
Galerija “ISTABA”
 6+ Kaka un pavasaris Latvija
Jānis Znotiņš
Objektu un dzejas spēles Dīvs Reiznieks
11:00
Kultūras centrs “Berģi”
 <3 Krāsainās spēles Lietuva
Birute Baneviciute
Dejas teātris mazuļiem
 12:00
Kultūras telpa “3 māsas”
 7+ Vai pagaršot? Latvija
Dita Balčus
Muzikāli teatrāla spēle
 13:00
Kalnciema kvartāls
 6+

PIRMIZRĀDE

Nenotikušais atklājums

Vācija/ Latvija
Margo Zālīte
Nano opera Ansis Bogustovs
 15:00
Kultūras telpa “3 māsas”
 7+ Vai pagaršot? Latvija
Dita Balčus
Muzikāli teatrāla spēle Ansis Bogustovs
 18:00
Latvijas Leļļu teātris
Mazā zāle
 6+ Kaštanka Latvija
Dmitrijs Petrenko
Leļļu teātris bez vārdiem Ansis Bogustovs
 20:00
Rīgas mākslas telpa
 12+ Ēnas Latvija
Lilija Lipora
Ēnu kustību izrāde
 21:30
Kultūras telpa “3 māsas”
Festivāla klubs

12.03.

 11:00
Jaunā Rīgas teātra Muzeja zāle
 6-10 Īsumā par Visumu Latvija
Gatis Šmits
Izrāde-lekcija
 12:00
Rīgas mākslas telpa
 12+ Ēnas Latvija
Lilija Lipora
Ēnu kustību izrāde Ansis Bogustovs
 12:00
Izrāde autobusā
 8-12 Šausmu autobuss Latvija
Kārlis Krūmiņš
Piedzīvojums-lekcija
 13:30
Kultūras telpa “3 māsas”
 6+ Kas par traku, tas par traku Latvija
Dita Balčus
Muzikāli teatrāla spēle Ansis Bogustovs
 15:00
Izrāde autobusā
 8-12 Šausmu autobuss Latvija
Kārlis Krūmiņš
Piedzīvojums-lekcija
 17:00
Kultūras telpa “3 māsas”
Festivāla noslēgums

Informācija par izrādēm: http://ejumeklet.lv/programma/izrades/